Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile Resim Yükle internet sitesi resimyukle.com.tr (Gizlilik politikasında ”blog.resimyukle.com.tr” olarak anılacaktır) üzerinde kullanıcıların Resim yükle’de bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, isim – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, TC kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında kişisel bilgiler olarak anılacaktır.

Resim yükle kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

Resim yükle, kişisel bilgileri ve kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Resim yükle bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak blog.resimyukle.com.tr tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, blog.resimyukle.com.tr’in bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talebler ve bildirimler doğrutusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.
blog.resimyukle.com.tr, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilir. Resim yükle internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, Blog Sitesinin gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Öne çıkan gönderiler

Son Yorumlar

    Bülten

    En yeni haberleri ve güncellemeleri doğrudan gelen kutunuzdan almak için buraya abone olun.

    Kategoriler